Paris Hilton aksidentalisht zbulon të pasmet!

Posted on Prill 2, 2012

0


Paris Hilton zbulon aksidentalisht të pasmet teksa rregullonte rrobat e banjës në një jaht. Trashëgimtarja e pasur u dha mundësi kamerave të fiksonin një moment kur ajo u përpoq të rregullonte diçka që nuk shkonte ne pjesën e poshtme të rrobave të banjës, ndërsa ndodhej për pushime në Sydney, Australia. Hilton ishte duke ecur ne kuvertën e jahtit për t’u bashkuar me një grup miqsh. Ky është një ndryshim për Hilton për të cilën një Tv australian raportoi se fama e saj po vihet në pikëpyetje. Biondina 31-vjeçe sapo e vuri re se paparacët po e fotografonin filloi të qeshë dhe e kaloi këtë episod paksa të sikletshëm me shumë sportivitet.

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve