Poshtë Fundit Të Bukuroshes Jessica Alba

Posted on Mars 15, 2012

0


Jessica Alba, mund t’ia lejojë vetes një minifund të shkurtër, që nxjerr në pah hiret e saj dhe jo vetëm. Nënë e dy fëmijëve, aktorja e konsideruar si një nga më të bukurat e Hollywood-it është fotografuar nga paparacët në një moment jo shumë të këndshëm për të. Ajo është fotografuar teksa po hipte në makinë dhe fundi i saj është ngritur, duke bërë që paparacët ta kapnin ‘mat’ në një pozicion jo të hijshëm.

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve