Kim Kardashian Seksi Me Ferrarin E Ri

Posted on Mars 15, 2012

1


Kim Kardashian eshte fotografuar ne nje pike karburanti duke mbushur Ferrarin e saj me te ri me karburant. Nje person me aftesi te kufizuara i eshte afruar duke i kerkuar dicka dhe pasi bukuroshja i ka dhuruar dicka duke marre dhe komplimentet prej tij. Mesohet se ky person i ka thene qe te dy keni forma shume te bukura cka e ka bere te buzeqeshe Kardashian.

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve