Ronela Hajati kapet duke u puthur me STINE!

Posted on Mars 12, 2012

0


Stine dhe Ronela Hajati jane fotografuar fundjaven e fundit te Shkurtit ne nje nga clubet e Tiranes duke kaluar momente sensuale me njeri-tjetrin dhe me nje grup shoqerie ku puthjet dhe prekjet e sikletshme nuk munguan nga te dy .

Mesa duket per 2 nga kengtaret me ne ze te Muzikes Shqiptare nuk ben pershtypje masa e njerezeve dhe fjala privatesi ska ndonje rendesi te madhe .

Nuk po i bezdisim me Stinen & Ronelen vetem i urojm lidhje te mbare nqs kjo eshte nje e tille per ata te dy ! Albania VIP

Advertisements
Posted in: Vipat