Imogen Thomas Bëhet Viktime E Erës Dhe I Ngihet Fustani

Posted on Mars 7, 2012

0


Duket se Imogen Thomas e ka harruar rregullin e artë se një fustan i shkurtër nuk mund të vishet në ditë me erë të fortë. Modelja e njohur ka bërë pikërisht të kundërtën duke veshur një fustan të shkurtër ngjyrë rozë dhe ka dalë shëtitje në park në Londër.

Por 30 vjeçarja ka zbuluar për paparacët dhe kalimtarët më shumë se sa kishte menduar ndërsa era i ka ngritur lart fustanin. Të brendshmet e Imogen me ngjyrë blu duken qartësisht ndërsa fustani ka marrë arratinë nën modelin e të famshmes “Marilyn Monroe”.

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve