Rihanna Flirton Me Prezantuesin

Posted on Mars 4, 2012

0


Ajo ka qenë vetëm për më shumë se një vit pas ndarjes nga i ish-i dashuri, basketbollisti, Matt Kemp dhe pavarësisht thashethemeve për një rilidhje me ish-të dashurin, Chris Brown, Rihanna pranon se eshtë shumë e vetmuar. Ndoshta për ketë arsye, 24 vjecarja ka flirtuar live me Jonathan Ross, një drejtues emisioni ku këngëtarja ishte e ftuar.

 

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve