42 vjeçarja qe nuk ngopet me seks

Posted on Shkurt 12, 2012

0


Brighton- Crystal Warren esht 42 vjece dhe nuk ka turp te pranoje varesine e saj per seksin, ne jeten e saj ajo ka fjetur me 1000 meshkuj.

Kur ishte vetem 17 vjece, numri i saj ishte 40 dhe qe prej atehere ka bere cdo gje te mundshme per te rritur numrin.

“Une mendoj per seksin, gjate gjithe dites”, ka pranuar gruaja qe i’a artibuon kete obsesion faktit qe prinderit e saj jane ndare qe kur ajo ishte 5 vjece.

Ajo i kekron pre-te e saj gjate fundjaves neper pube e ne baret e mbushur me njerez, dhe nuk ka veshtiresi te kthehet ne shtepi me dike “per ta njohur me mire”.

Ne nje dite te vetme, ka treguar Warren, ka arritur te kryeje marredhenie seksuale me shtate burra te ndryshem. “Ishte pak e veshtire per t’i menaxhuar”, shprehet ajo.

Gjithcka nisi kur Crystal Warren ka humbur virgjerine ne moshen 15 vjecare, dhe qe prej atehere eshte bere nje e droguar nga seksi, dhe si te gjitha varesite, nese nuk merr kenaqesi, shkakton frustrim dhe siklet.

Pavaresisht nga numri i madh i partnereve, gruaja nuk mund te kete femije, por ajo gjithmone perdor masa kontraceptive per t’u mbrojtur nga semundjet.

Zonjusha eshte ne dijeni per imazhin e keq qe transmeton tek te tjeret, por eshte e paafte te mbaje nen kontroll manine e saj, saqe ka hapur ne internet nje faqe per te kerkuar te dashur. Ajo i prefron te rinj dhe me fuqi te plote, dhe shume jane kontaktuar per t’’u vene ne prove.

Advertisements
Posted in: Dashuri Dhe Sex