Zbulohet dashuria e re e Dafina Zeqirit?

Posted on Shkurt 11, 2012

0


Kohët e fundit, ata janë parë gjithnjë e më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ky është thashethemi më i fundit, që po qarkullon prej pak ditësh në showbizin shqiptar. Fillimisht shkak për lindjen e një thashetheme të tillë janë bërë dy foto që Ledri dheDafina kanë publikuar nëpër faqet e tyre personale në Twitter dhe Facebook. Gjithashtu kohët e fundit, ata janë parë gjithnjë e më shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke dalë mbrëmjeve bashkë, edhe pse në shoqërinë e miqve të tjerë, megjithatë është fare e lehtë të kuptohet që midis tyre ka dicka më shumë dhe që nuk bëhet thjesht fjalë për një miqësi. Të gjithë ata që i njohin thonë se nuk do të vonojë momenti kur lidhja e tyre të bëhet publike dhe të dy të pranojnë që janë sëbashku, pasi duket se kanë vërtetë ndjenjë për njëri-tjetrin aq sa e kanë të vështirë ta mbajnë të fshehur. (Marre nga ditari.com)

Advertisements
Posted in: Vipat