Eshte single, pasi “rreh” meshkujt

Posted on Shkurt 11, 2012

0


Ajo thote se eshte s’ngel ndersa te gjithe djemte qe duan te jene me te duhet te plotesojne disa kushte, si: te jene te sjellshem, te kujdesen dhe ti plotesojne te gjitha deshirat.

Bukuroshja e UFC ringut Arianny Celeste eshte çdo kund e para. Çuditet bota si ka mundesi qe ajo eshte singel. Ne nje fotosesion per Zoo ajo ka treguar se vazhdon te jete jo vetem vajza me e forte ne ring, por edhe nder femrat me seksi ne bote.

Arianna Celeste deshiron te udhetoj ne Greqi, pasi i pelqen ushqimi grek. Ajo thote se eshte singel ndersa te gjithe djemte qe duan te jene me te duhet te plotesojne disa kushte, si: te jene te sjellshem, te kujdesen dhe ti plotesojne te gjitha deshirat.

Advertisements
Posted in: Kuriozitete