Kim Kardashian gjen nje rivale

Posted on Nëntor 7, 2011

0


Bukuroshja e re e revistes IMF me vithet e saj ia kaloi edhe Coco T dhe Kim Kardashian. Ky eshte mendimi i specialisteve te fushes.
Ka vetem 21 vjet, prejardhjen e ka nga Kuba ndersa jeton ne Majami, ku punon si modele, por edhe si asistente e nje kirurgu estetik te njohur.
Rivalitetin me Kim e ka shtrire jo vetem ne drejtim te linjave te trupit por edhe te shijeve per meshkujt. Koheve te fundit ajo eshte e lidhur me futbollistin Regi Bush, ish i dashuri i Kim Kardashian.

Advertisements
Të etiketuara:
Posted in: Bota e Yjeve