Kengetarja simulon sex ne skene. VIDEO

Posted on Nëntor 7, 2011

0


Kengetarja serbe Jelena Karleusha ne nje klub nate “Nachteerk” ka marre nje fans dhe ka simuluar sex.
Bashke me kengetaren kane kercyer dhe ndihmuar dy balerina te cilat kane qene pjese e sexit te Karleushes.

Advertisements
Posted in: Interesante