Eva Longoria luan me të voglën Bekam: Dua dhe unë

Posted on Nëntor 5, 2011

0


Aktorja Eva Longoria luan me Harper Bekam, vajzen e vogel te Victorias dhe David.

 

 

 

 

 

 

 

Me shume se tifoze gjate ndeshjes ne Los Angelos, Longoria eshte dukur e dhene pas te vogles, qe pergjate gjithe ndeshjes nuk e ka

leshuar nga duart.

Ajo ka qene ne krah te shoqes se ngushte Victoria, e cila me gjithe lukun tejet

te perkujdesshem eshte dukur e lodhur dhe gati- gati e hutuar.

 

Advertisements
Posted in: Bota e Yjeve