Jennifer Lopez është femra e vitit

Posted on Tetor 31, 2011

0


Disa muaj pasi revista “People” e ka shpallur si femrën më të bukur në botë, Jennifer Lopez ka fituar edhe një titull tërheqës nga revista “Glamour”. Aktorja, këngëtarja, stilistja dhe anëtarja e jurisë në “American Idol”, tani është shpallur si femra e vitit, ndërsa gjithashtu është në romancë të re me aktorin Bradley Cooper. Edhe pse ata ende zyrtarisht nuk e kanë konfirmuar, Jennifer në mënyrë indirekte për “Glamour” ka zbuluar se është në fillim të romancës.

Advertisements
Të etiketuara:
Posted in: Bota e Yjeve