Barbara Palvin , hungarezja me bukuri magjepëse

Posted on Tetor 31, 2011

0


Me bukurinë dhe performancat trupore ajo është njëra nga top 50 modelet më bukuroshe në botë. Ka marrë pjesë nëpër revy të ndryshme mode , si dhe në javën e modës në Milanosi debituese në vitin 2010.

Nga fillimi i këtij muaji kjo bukuroshe nga Budapesti ka festuar ditëlindjen e 18-të dhe ka kaluar moshën e mitur, mirëpo në botën e modës ka hyrë që nga mosha 13-vjeçare.

Barbara ka xhiruar katalog me seksi veshje të brendshme për kompaninë e njohur Calzedonia, dhe gjithashtu ka pozuar për magazinat e njihura si Spur, Vogue, Glamour etj.

Me bukurinë dhe performancat trupore ajo është njëra nga top 50 modelet më bukuroshe në botë. Ka marrë pjesë nëpër revy të ndryshme mode , si dhe në javën e modës në Milano si debituese në vitin 2010. (A.O)

Advertisements
Të etiketuara:
Posted in: Bota e Yjeve