Martohet djali i Fatos Nano

Posted on Tetor 27, 2011

0


Djali i vetëm i Fatos Nanos dhe e dashura e tij prej gati dhjetë vjetësh do te martohen.

Çifti ka kohë që frekuentohen me njeri-tjetrin, madje prej kohësh i kanë dhënë fund vizitave zyrtare në familjet e njeri-tjetrit.

Sokol Nano dhe Arlinda Budo, vajza me të cilën ka provuar edhe bashkëjetesën, janë treguar gati hermetikë për jetën e tyre private.

Megjithëse kanë një lidhje që zgjat prej gati një dekade dhe prej vitesh i bëjnë pushimet bashkë, tashmë është mësuar se do të martohen

Advertisements
Posted in: Vipat